HOMENAŠE PRODUKTYNAŠE SLUŽBYKONTAKTYReference
Sportovní lahve

     V podobě sportovní lahve s vlastním potiskem, Vám nabízíme jednu z originálních možností prezentovat svou firmu či dotvořit tvář sportovního klubu. Tyto sportovní lahve je možné barevně nakombinovat dle ilustračního barevného spektra, které je uvedeno níže.

     Potisk lahví, je prováděn kvalitními barvami a je prováděn formou rotačního sítotisku. Lahve je možné vyrobit a potisknout v jakémkoliv množství. S ohledem na efektivitu vynaložených nákladů spojených s potiskem doporučujeme minimální množství 200 ks. Každá láhev je automaticky zabalena v průhledné folii. Toto opatření je prováděno z hygienických důvodů. Balení do fólie se neúčtuje.

     Podklady potřebné pro potisk je třeba dodat optimálně ve vektorové grafice s texty rozloženými do křivek ve formátu *.crd. Další možností je bitmapová grafika v poměru 1:1 v rozlišení min. 240dpi, ve formátu - *.jpeg, *.tiff, *.bmp, *.psd, *.gif. Dále je třeba dodat definici barev nejlépe v Pantone popř. CMYK.

     V případě vašeho zájmu Vám rádi grafické zpracování navrhneme.     BAREVNÉ PROVEDENÍ A ZPŮSOB POTISKU

    Hubice a zátka


Barvy:  bílá RDA, žlutá 12A, žlutá 14A, oranžová 22a, červená 3RL, červená 32A, modrá 51B, modrá FINKE, černá NKA, stříbrná 9335


    Víčko


Barvy:  bílá RDA, žlutá 12A, žlutá 14A, oranžová 22a, červená 3RL, červená 32A, modrá 51B, modrá FINKE, zelená 62A, zelená 63a, černá NKA


    Lahev


Barvy:  čirá, bílá RDA, žlutá 12A, červená 3RL, modrá FINKE, černá NKA, stříbrná

Ke stažení *.crd: Schéma tiskové plochy


     Tiskové plochy     Potiskové schéma     DOPLŇKY - nosiče a termoizolační obaly


flexipartner @ flexipartner.comREKLAMA

Tisk pro firmy www.flexipartner.cz
www.kopirkavpasazi.cz www.flexitv.cz


Aktuality

říjen 2012

Naše centrum digitálního tisku pod jménem Kopírka v pasáži najdete nově v přízemí OC Grand v Pardubicích.
© 2009 Flexipartner